باغ رویایی پاندای کوچولو

حجم 66 مگابایت
نسخه 8.30.10.00

توضیحات

com.sinyee.babybus.manor

«BabyBus» را برای بازی‌های رایگان بیشتر برای خودتان جستجو کنید! 

پاندای کوچولو یک باغ تولید غذا دارد. مزارع با اندازه کوچولو، دریاچه، میوه، سبزیجات و حیوانات بسیاری دارد. چیزهای شگفت‌انگیز و سرگرم‌کننده هر روز در سراسر باغ اتفاق می‌افتد! نگاه کن، پاندای کوچولو هر روز از سراسر دنیا سفارش می‌گیرد، اما برنامه‌اش پر است. به او کمک می‌کنی؟ 

اوه، در مورد کمک به درست کردن سس خوشمزه چطور؟ 
بیا و توت‌فرنگی، لوکوس، زغال اخته بچین. قبل از پخت میوه‌ها برای مرباهای میوه‌ای خوشمزه، آنها را تکه کن! بله، می‌توانی فلفل قرمز بچینی، آنها را بشویی، خرد کنی و آنها را به سس چیلی تند تبدیل کنی! 

یا، در مورد اسنک‌های مورد علاقه چطور: سیب‌زمینی سرخ‌کرده و چیپس؟ 
باید دزدهای حیوان را از باغ پاندای کوچولو دور کنی. سیب‌زمینی‌ها را از زیر خاک بیرون بیار، خرد کن، سیب‌زمینی سرخ‌کرده ترد درست کن و وقتی آماده شد، روی آنها ادویه‌های خوشمزه بریز! 

منتظر باش، چیزهای بیشتری هم هست! همچنین نان تازه پخته‌‌شده را مزه کن! 
خودت گندم بکار و آسیاب کن و با استفاده از دستگاه، آنها را آرد کن. سپس، خمیر را در اجاق بگذار و تماشا کن که تبدیل به یک نان طلایی‌شده خوشمزه می‌شود! 

یوهو! یک سفارش جدید همین الآن رسید! دستگاه را روشن کن و به پاندای کوچولو کمک کن! 

باغ رویایی پاندای کوچولو به بچه‌ها کمک می‌کند: 
– فرآیند آماده‌سازی غذا را یاد بگیرند.
– غذا را به هدر ندهند. 
– سرعت واکنششان را بهبود بخشند.
– مهارت‌های مشاهده‌شان را بهبود بخشند.
– مهارت‌های داستان‌گویی را توسعه دهند.

باغ رویایی پاندای کوچولو یک برنامه تعاملی برای آموزش اولیه است. BabyBus امیدوار است که بچه‌ها بتوانند با حیوانات خانگی خود در باغ رویایی خود دوست شوند و بسیاری از چیزها را در حالی که عطر شیرین و نان تازه پخته شده را حس می‌کنند، یاد بگیرند. در آینده نزدیک، BabyBus برنامه‌های سرگرم‌کننده‌تر و تعاملی تربیت کودکانه را توسعه می‌دهد و به کودکان کمک می‌کند تا با خوشحالی رشد کنند.

درباره BabyBus
—————
در BabyBus، هدف ما برانگیختن خلاقیت، تخیل و کنجکاوی کودکان است و همچنین ما محصولاتمان را از دریچه نگاه کودکان طراحی می‌کنیم تا به آنها کمک کنیم خودشان به تنهایی دنیا را کشف کنند.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,