سوپرمارکت بچه پاندا

حجم 61 مگابایت
نسخه 8.30.10.00

توضیحات

com.sinyee.babybus.shopping

«BabyBus» را برای بازی‌های رایگان بیشتر برای خودتان جستجو کنید! 

به بهترین فروشگاه شهر خوش آمدید!

پاندا کوچولوی ما، کی کی، مادرش و تعدادی از دوستانش منتظر کمک شما هستند! به فروشگاه بروید تا به همراه آنها مواد خوراکی بخرید!

EXPLORE AND FIND

در سوپرمارکت ما همه چیزهایی مخفی شده‌اند، همه محصولاتی که برایتان آماده کرده‌ایم را انتخاب کنید. نان، کیک، میوه، سبزی، میان وعده، محصولات لبنی، اسباب بازی، لباس، نوشیدنی و حتی حیوان خانگی!

کمک کنید و تقسیم کنید

حیوانات ما امروز باید خرید مواد غذایی را انجام دهید! این بازی را به همراه دوستان و خانواده خود بازی کنید و به شخصیت‌های مورد علاقه خود کمک کنید تا خرید مواد غذایی‌شان را انجام دهند!

یاد بگیرید و لذت ببرید

کلمات جدید، مفاهیم جدید، ایده‌های جدید! فعالیت‌های زیادی هست که باید انجام دهید! شما هم با بازی کردن این بازی آموزشی کودکان شاد باشید و لذت ببرید!

ویژگی‌های کلیدی:
– کلمات جدید یاد بگیرید!
– با استفاده از فهرست خرید این دنیای فوق العاده را کشف کنید!
– با حیوانات مختلف و داستان‌های رنگارنگ و متنوع بازی کنید و لذت ببرید! قفل آنها را باز کنید!
– به مامان و بابا کمک کنید تا خرید مواد خوراکی را انجام دهند!


درباره BabyBus
—————
در BabyBus، هدف ما برانگیختن خلاقیت، تخیل و کنجکاوی کودکان است و همچنین ما محصولاتمان را از دریچه نگاه کودکان طراحی می‌کنیم تا به آنها کمک کنیم خودشان به تنهایی دنیا را کشف کنند. 

اکنون BabyBus محصولات، ویدئوها و محتواهای آموزشی متنوع زیادی را برای بیش از ۲۵۰ میلیون هوادار ۰ تا ۸ سال در سرتاسر جهان فراهم می‌کند! ما بیش از ۱۵۰ بازی آموزشی، ۷۰۰ آهنگ برای کودکان و انیمیشن‌هایی با موضوعات مختلف از هنر گرفته تا سلامتی و علوم برای کودکان تولید کرده‌ایم. 


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,