کارخانه اسنک‌سازی پاندا کوچولو

حجم 68 مگابایت
نسخه 8.30.10.00

توضیحات

com.sinyee.babybus.snacks

کارخانه اسنک‌سازی پاندا کوچولو اکنون افتتاح شد! 

این یک بازی کودکانه جدید از BabyBus است. 

اینجا بچه‌ها می‌توانند با دست خودشان اسنک تهیه کنند! 

انتخاب مواد لازم
مواد لازم بسیار زیادی در آشپزخانه پاندا کوچولو وجود دارد، مثل میوه و شکر… کودکان می‌توانند با دنبال کردن دستورهای تهیه ارائه‌شده، خوراکی‌های دلخواهشان را تهیه کنند! 
شیرینی‌پزی
مواد لازم مثل تخم‌مرغ و آرد را ترکیب کنید و خمیر را ورز بدهید و به شکل دونات درآورید. با کمک دستگاه به شیرینی شکل دلخواهتان را بدهید و سپس آن‌ها را در اجاق قرار دهید! 
شکلات‌سازی
پودر کاکائو، شکر و شیر و غیره را با هم ترکیب کنید. سپس ترکیب شکلات را در قالب بریزید و آن را در یخچال بگذارید تا خنک شود! 
ژله‌سازی
میوه‌ دلخواهتان را انتخاب کنید و سپس با آن آب‌میوه تهیه کنید. ژلاتین و شکر اضافه کنید و آن‌ها را خوب مخلوط کنید. تکه‌های میوه را اضافه کنید تا ژله خوشمزه‌تر شود. 
جوایز
کودک به‌محض تکمیل مرحله اسنک‌سازی، سکه جایزه می‌گیرد. از سکه‌ها می‌تواند برای باز کردن قفل مواد لازم بیشتری استفاده کند! 

در کارخانه اسنک‌سازی پاندا کوچولو می‌توانید غذاهای بیشتری تهیه کنید. 

بیایید و این بازی ارائه‌شده توسط BabyBus را امتحان کنید! 

این بازی‌ای است که BabyBus به‌ویژه برای کودکان طراحی کرده است. در این بازی کودکان می‌توانند لذت آشپزی را بچشند، تخیلشان را گسترش دهند و شکل اسنک‌هایشان را طراحی کنند.

درباره BabyBus
—————
در BabyBus، هدف ما برانگیختن خلاقیت، تخیل و کنجکاوی کودکان است و همچنین ما محصولاتمان را از دریچه نگاه کودکان طراحی می‌کنیم تا به آنها کمک کنیم خودشان به تنهایی دنیا را کشف کنند.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, ,