آبمیوه فروشی بچه پاندا

حجم 54 مگابایت
نسخه 8.30.10.00

توضیحات

com.sinyee.babybus.soda

چه روز گرمی! دنبال چیزی هستید تا تشنگی‌تان را برطرف کند؟ به آبمیوه فروشی بچه پاندا بیایید و تا می‌توانید از خوردن آبمیوه‌های خوشمزه لذت ببرید.

لذت خوردن میوه‌های بی‌شمار
از میان میوه‌ها و طعم‌های مورد علاقه‌تان انتخاب کنید تا با آنها آبمیوه درست کنید. اگر توت فرنگی و هندوانه را به هم ترکیب کنید چه طعمی می‌شود؟

کار خلاقانه
آبمیوه را درست همانطور که می‌خواهید درست کنید! هر بار آبمیوه‌تان را متفاوت درست کنید! لذت ببرید و کشف کنید! تنها محدودیت تخیلات شما است!

کنترل‌های ساده
درست کردن آبمیوه مورد علاقه‌تان هیچوقت اینقدر آسان و لذت‌بخش نبوده است! فقط با یک لمس ساده میوه‌ها را مخلوط کنید، خرد کنید و در بطری بریزید!

بازی تخیلی
روش‌های شاد و خلاقانه درست کردن آبمیوه هر بار بازی کردن شما را جالب‌تر می‌کنند! بر عکس‌العمل‌های مشتری‌های حیوان نظارت کنید و سکه جمع کنید. 

شادی کودک-محور
هیچ قانون و محدودیت زمانی وجود ندارد! با ایده‌های خود و هر طور که می‌خواهید بازی کنید.

مشتری‌ها صف بسته‌اند و دیگر صبرشان برای خرید آبمیوه کی کی به سر آمده است! به کی کی کمک کنید تا در آبمیوه فروشی بچه پاندا آبمیوه‌های خوشمزه درست کند!

درباره BabyBus
—————
در BabyBus، هدف ما برانگیختن خلاقیت، تخیل و کنجکاوی کودکان است و همچنین ما محصولاتمان را از دریچه نگاه کودکان طراحی می‌کنیم تا به آنها کمک کنیم خودشان به تنهایی دنیا را کشف کنند.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, ,