سر و صدا آن را! ناوشکن خانه: تسکین استرس

حجم 57 مگابایت
نسخه 1

توضیحات

com.twgs.angry.neighbor.house.rampage

در مورد شما چه تأثیری دارید؟
نفرت رئیس مزاحم خود را می خواهید و از نور روز از او را ضرب و شتم؟ آیا معلم دبیرستان اعصاب شما را می گیرد؟ نفرت از همسایگان پر سر و صدا خود را با یک حزب خانه؟ بدون نگرانی! سر و صدا آن را! بازی Assassin's Stress Relief همسایگان است که برای نجات روز در اینجا است. بازی های استرس منحصر به فرد شما کمک می کند تا بخار را خنک کنید، آرام خشم خود را کاهش دهید و اضطراب را کاهش دهید. سلاح دلقک را از انتخاب خود بگیرید تا همسایه خشمگین باشد و در کنار آن طرف حزب دیوانه باشید. سر و صدا و اشیاء خانگی ضربه زدگی باعث نابودی و نابودی نهایی. لوازم خانگی سرگردان مانند تلویزیون ال جی، مبلمان گران قیمت، جداول شیشه ای بی نظیر، الکترونیک و موارد دیگر در بازی های تندرستی تنش زدگی همسایگان.

وقت آن است که با از بین بردن چیزها تنش را از بین ببرید:
استفاده از تبر، چکش، خفاش بیس بال، ماهی تابه، شمشیر، شمشیر نور و بسیاری از سلاح های دیگر برای ایجاد تخریب و ضرب و شتم رئیس خود را در بازی های شگفت آور اداری خیره کننده. خشم خود را آزاد کنید و همه چیز را در خانه همسایه مجازی درست کنید همانطور که در پدربزرگ یا شهر عصبانی هستید، بازی های مخرب دفتر. هنگامی که افراد تحت تأثیر قرار می گیرند، بیشتر به تخریب فیزیکی جذب می شوند، این بازی های همسایه استرس کمک می کند تا اعصاب شما را آرام کنید. لازم نیست که یک مدرسه مدافع و مبلمان مبلمان دبیرستان را با سلاح های مخرب تکان دهید، مترجم خشم و از دست دادن معلم مدرسه عصبانی را نابود کنید. بر خلاف اکثر بازی های دفاعی، شما می توانید معلم دیوانه را در کلاس درس ضرب و شتم و همه چیز را در بازی های دبیرستان نابود کنید. باعث ویرانی بیشتر خانه ها در بازی های همسایه خشمگین، کسب پول مجازی و باز کردن سلاح های قدرتمند و افسانه ای می شود. نابود کردن هر شی در اتاق خشم برای آرام کردن اعصاب خود و ضربه زدن به رئیس و دوستان دفتر در بازی های التماس.

داشتن یک روز بد در کار و می تواند رئیس مزاحم خود را تحمل کند؟ وقت آن است که برای برخی اقدامات گرفتن یک اسلحه شیرین و نابود کردن مواد دفتر. همه چیز را که در لپ تاپ ها، کامپیوترها، مبلمان اداری و غیره قرار می گیرید سرکوب کنید. طیف گسترده ای از سلاح ها شامل انبوه، ماکت، کتانا، شمشیر و شمشیر سبک، هر کدام با قدرت تخریبی متفاوت است. آمار و ارقام دفتر و ضربه زدن به رئیس برای آرام کردن خشم خود را و همه چیز را در محل کار همه چیز را برای تحریک استرس و خشم.

همانطور که پسر بچه های مدرسه ی مجازی در کلاس دبیرستان همه چیز را سرحال می آورد و دانش آموزان را به قتل می رساند. سلاح مورد علاقه را انتخاب کنید و موارد را در خانه همسایه ترسناک، دفتر یا دبیرستان بکشید. این زمان برای تخریب و نابودی نهایی است که توسط همه چیز به طرز شگفت انگیزی پیچیده شده است.

سر و صدا آن را! ویژگی های بازی:
گیم پلی منحصر به فرد برای کمک به اضطراب، خشم و تسکین استرس
ضربه، سر و صدا و نابود کردن همه چیز را به ضربه بخار در محل کار، مدرسه و یا خانه
۱۳ اسلحه نمادین را انتخاب کنید: خفاش بیس بال، تابه سرخ شده، شمشیر، باتوم پلیس و غیره
بازی ۳ حالت مختلف رومینگ رایگان برای سرگرمی نامحدود
جلوه های صوتی واقع گرایانه از شکستن چیزها


دانلود Smash it! همجنس گرایی تحرک استراحت خشم اتاق بازی در حال حاضر به صورت رایگان و آرام کردن خشم خود را برای استراحت و خنک.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, ,