کلیپ ساز – تبدیل عکس به ویدیو با موسیقی‎

حجم 35.43 مگابایت
نسخه 6.0

توضیحات

com.ultradroid.videomakerAppsSweet

عکس به فیلم ساز فیلم ساده ترین راه برای ایجاد فیلم و فیلم از عکس است. تبدیل تصاویر به خیره کننده داستان زندگی خود را با عکس به فیلم ساز فیلم.

در ویرایشگر ویدیوی شما همچنین می توانید موسیقی را از گالری موسیقی برای فیلم ها و فیلم های خود اضافه کنید. بهترین برنامه ویرایشگر ویدئو برای ایجاد داستان زندگی.
با تبدیل عکس به ویدیو با موسیقی‎ نمایش اسلاید با عکس ها، جلوه ها و موسیقی را در دستگاه خود ایجاد کنید. "نمایشگر نمایش اسلاید" به شما امکان می دهد چندین عکس را انتخاب کنید، تنظیم مجدد و ایجاد یک نمایش اسلاید با موسیقی از دستگاه خود را. با استفاده از فیلترها می توانید جلوه های شگفت انگیزی را برای عکس ها اضافه کنید "ایجاد یک نمایش اسلاید عکس با موسیقی رایگان آنلاین".

"نرم افزار ویدئو عکس" به شما کمک می کند تا "عکس نمایش اسلاید تصاویر" را از تلفن همراه خود را در ثانیه، و همچنین اسلایدها، فریم ها و اثرات فیلتر ایجاد کنید. ایجاد "نمایش اسلاید موسیقی" زیبا و به اشتراک گذاشتن با دوستان و خانواده خود بهترین فرصت ها در زندگی.

ویژگی ها:

► برای ایجاد یک نمایش اسلاید به ۱۰ عکس اضافه کنید!
► سازماندهی عکس به منظور با پس زمینه، موسیقی و انیمیشن مناسب برای ایجاد یک ویدیو.
► استفاده از برخی از فیلتر عکس های شگفت انگیز!
► ویدئو خود را با برچسب ها و فریم های باور نکردنی تزئین کنید
► بعضی از متن ها را روی ویدیوی خود بنویسید!
► موسیقی را از ملودی های پیشنهادی وارد کنید یا آهنگ خود را اضافه کنید.
► بسیاری از الگوهای انتقال در این ایجاد کننده نمایش اسلاید.
► مدت زمان فیلم و سرعت انتقال را تنظیم کنید.
► صرفه جویی در مونتاژ ویدئو خود و یا به اشتراک گذاری آن با دوستان در توییتر، مسنجر، فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی!
► بهترین بخش این است – این ویرایشگر ویدئویی کاملا رایگان است! استفاده از یک مبدل ویدئویی برای نشان دادن چقدر دوستت دارم دوستت دارم! برای مثال، سازنده کلاژ برای عکس ها و فیلم ها با موسیقی می تواند برای جشن های تولد، تولدها و جشن های عروسی مفید باشد! "نمایشگر تصاویر به صورت رایگان" به شما کمک می کند تا گالری خود را به یک نمایش متحرک تبدیل کنید!
► اکنون این سازنده تصاویر به صورت رایگان را دانلود کنید!
این ناشر "نرم افزار نمایش تصاویر به صورت رایگان" ساده ترین راه برای ایجاد، ویرایش و به اشتراک گذاری فیلم ها و داستان های باور نکردنی موسیقی است. با عکس ها، ویدیوها و بسیاری از موسیقی های رایگان شما، به راحتی می توانید فیلم های موسیقی سرگرم کننده، الهام بخش و یا خلاقانه ایجاد کنید. استفاده از آن بسیار آسان است هر کسی می تواند ویدیو یک عکس زیبا را از یک دقیقه ایجاد کند!
بهترین از همه، کاملا رایگان است! تبدیل لحظات روزمره خود را با یک سازنده عکس های زرق و برق دار که به شما اجازه می دهد جلوی نمایش اسلاید شگفت انگیز خانواده و دوستان خود را ایجاد کنید.

* عکس اسلاید شو نرم افزار * بهترین "نمایش به صورت اسلایدها با موسیقی" برای آندروید است، استفاده از آن بسیار آسان است که هر کسی می تواند عکس لحظهای ویدئو زیبا را در یک دقیقه ایجاد کنید!
این جالب ترین نمایش اسلاید عکس یا سازنده اسلایدهای عکس است.
فقط تصاویر از گالری را انتخاب کنید و به طور خودکار یک فیلم مینی با موسیقی است که بسیار واقعی است.
برای هر مناسبی مانند ویدیوی سازنده جشن تولد، سازنده سالگرد ویدیو، ویدئو کلاژ، ساز ویدیو سال نو، ساز ویدئو کریسمس و بسیاری دیگر مفید است.
همچنین شما می توانید فریم ها را در فیلم ها و انیمیشن شگفت انگیز مانند درب نزدیک، دایره درب باز به سمت چپ اضافه کنید.

امکانات:
• آهنگ موسیقی را برای موسیقی پس زمینه اضافه کنید
• اضافه کردن فریم ها و انیمیشن خیره کننده به فیلم ها
• پیش نمایش خلقت خود را ببینید
• ناوبری آسان به اشتراک گذاری
• تزئین متن، برچسب و emojis خنده دار
• بهترین ویدئو برای فیلم ساز برای ایجاد داستان زندگی
• بهترین برای هر رویداد
• اضافه کردن تصاویر نامحدود از گالری


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, , ,