وینک؛ خرید و فروش لباس و زیورآلات | Wink

حجم 12.70 مگابایت
نسخه 2.5.1

توضیحات

com.winkapp.mobile

«وینک، نسخه‌های اندروید پایین‌تر از ۵٫۱ رو پشتیبانی نمی‌کنه، توصیه می‌کنیم اگه اندروید پایین‌تر از ۵ دارید وینک رو نصب نکنید.»

وینک یه اپلیکیشن خرید و فروش لباس و زیورآلاته. یعنی هر لباس یا زیورآلاتی رو که بهش نیازی نداری، می‌تونی ازش یک عکس خوشگل بگیری و بذاری تو وینک تا براش یه مشتری خوب پیدا بشه. 
باید بدونی که مهم‌ترین تفاوت وینک با بقیه‌ی سایت‌های خرید و فروش لباس اینه که تو می‌تونی آگهی‌ها رو بر اساس محل سکونت خودت ببینی. یعنی اگه خونه‌ت مثلاً اکباتانه، می‌تونی چیزی که می‌خوای رو تو همون اکباتان پیدا کنی و لازم نیست ده‌ها آگهی‌ تهران‌پارس و رسالت رو رد کنی تا به چیزی که می‌خوای برسی.

در واقع وینک یه شبکه‌ی اجتماعیه که توش می‌تونی با افرادی هم‌سلیقه‌ات لباس یا زیورآلات خرید و فروش کنی. اگه از سلیقه‌ی یا استایل یه نفر خوشت اومد هم می‌تونی تو وینک دنبالش کنی و هروقت لباس یا چیز جدیدی برای فروش گذاشت اولین نفری باشی که مطلع می‌شه.
توی وینک، چیدمان آگهی‌ها دست خودته، می‌تونی آگهی‌ها رو براساس: خفن‌ترین، نزدیک‌ترین، جدیدترین، ارزان‌ترین، گران‌ترین و درصدداران (آگهی‌هایی که تخفیف دارن) ببینی و از بین آگهی‌هایی که خوشت اومده وسیله‌ای که نیاز داری رو پیدا کنی و با فروشنده صحبت کنی و ازش خرید کنی.

چه آگهی‌هایی می‌تونی توی وینک ثبت کنی؟
هر وسیله‌ای که مربوط به مد و فشن می‌شه رو می‌تونی به صورت «رایگان» در وینک ثبت کنی.

خرید و فروش در وینک به چه صورته؟
اپلیکیشن وینک؛ بستری رو برای خرید و فروش لوازم مد و فشن ایجاد کرده، که از ثبت آگهی تا خرید و فروش در آن رایگانه و وینک هیچ درصد یا مبلغی رو از شما دریافت نمی‌کنه.


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, , ,