FIFA Soccer: FIFA World Cup

حجم 50.87 مگابایت مگابایت
نسخه 10.2.00

توضیحات

FIFA Soccer: FIFA World Cup

 

بازی فیفا برای موبایل هیجان‌انگیز و معتبرترین بازی فوتبالی است که تا به حال تجربه‌اش کرده‌اید! آیتم رایگان کریستیانو رونالدو را دریافت کنید تا بتوانید تیم خود را بسازید و آن را مدیریت کنید. به بازیکنان آموزش و تمرین دهید تا تبدیل به سوپر استار شوند، به تیم حریف حمله کنید و هر روز شاهد محتوای جدیدی برای کل فصل باشید. باید بگوییم حجم دانلود بازی زیر ۱۰۰ مگابایت است.

 

بازی دارای حالت‌های مختلف است و فرقی نمی‌کند در فوتبال یک حرفه‌ای کارکشته باشید یا تازه به جمع علاقه‌مندان پیوسته باشید، فیفای موبایلی قطعا مرجع خوبی برای شماست.

 

تیم غایی خود را بسازید: از بین ۵۵۰ گزینه  شامل ستاره‌های قدیمی و جدید فوتبال، ۱۱ بازیکن خود را انتخاب کنید. با مدیریت درست تیم خود و چیدن تاکتیک قبل از هر بازی به بهترین تیم تبدیل شوید.

 

حمله کنید تا پیروز شوید: با نوآوری و انتخاب حالت حمله، بر ۹۰ دقیقه بازی مسلط شوید، در جدول رده‌بندی بالا بروید و جوایز فصلی دریافت کنید.

 

ارتباط خود را با فوتبال واقعی حفظ کنید و مهارت‌های خود را در حالت کمپین تک‌نفره بیازمایید.

 

به لیگ بپیوندید و جهان را تسخیر کنید: با پیوستن به لیگ این امکان را پیدا می‌کنید که با دوستان یا بازیکنانی از سراسر جهان به رقابت بپردازید. در لیگ‌های داخلی و جهانی مهارت‌های خود را بیازمایید و بازیکنان خود را به عنوان بهترین به جهان معرفی کنید.

 

این بازی برای اجرا نیاز به اینترنت دارد.

 


دیدگاه کاربران

  Sample Name در تاریخ یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ارسال پاسخ >

  خوب

  Mohammad در تاریخ چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ ارسال پاسخ >

  خوبه

  abolfazl در تاریخ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ارسال پاسخ >

  خوبه

برچسب ها : ,, , , , ,