آلبوم عکس

حجم 3.6 مگابایت
نسخه 1.2.6

توضیحات

photo.album.hd.gallery.quickpic

گالری بهترین انتخاب برای مدیریت عکس ها و فیلم های خود است، زیرا گالری عکس HD دارای رده آلبوم هوشمند است، رمز عبور را محافظت از عکس های خود، طراحی شیک، ویرایشگر قدرتمند عکس، کولاژ آسان عکس و غیره.
گالری یک برنامه عالی و کامل برای سازماندهی عکس های شما است، یک گالری هوشمند، گالری قالب، مجموعه گالری است.
گالری به عنوان همه در یکی برای نمایش عکس، ویرایش عکس و نرم افزار تولید کولاژ عکس طراحی شده است. این می تواند شما را به یک تجربه شگفت انگیز در مدیریت عکس ها و فیلم های خود بسپارید!
گالری می تواند تمام نیازهای عکس شما را برآورده کند، سبک نمایش اسلاید خود را نمایش دهد، عکس ها را از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد.

کیفیت HD و عملکرد بالا: شما می توانید از عکس ها و فیلم های خود را با کیفیت HD به عنوان همه می خواهید. اما گالری تلاش می کند که در آن زمان عملکرد بالا داشته باشد. این می تواند به سیستم آندروید ۸٫۰ اقتباس برای شما را با آخرین تجربه ارائه!

آلبوم هوشمند رده: گالری عکس HD مجموعه آلبوم های هوشمند را به طوری که شما می توانید مورد علاقه خود را مشاهده، تماشای مجموعه فیلم خود را، کلاژ خود را به سرعت و ضبط عکس با مکان در یک گالری راحت تر است. و شما می توانید آلبوم های سفارشی خود را با روش های مختلف مرتب کنید و نمایش های مختلفی را تنظیم کنید.

ایمن رمزگذاری آلبوم: شما می توانید رمز عبور و حفظ حریم خصوصی خود را در یک آلبوم رمزگذاری شده برای محافظت از عکس ها و فیلم های خود را در راه امن.

طراحی شیک و پوست های رنگارنگ: گالری عکس با UI طراوت و شش پوسته زیبا طراحی شده است. شما می توانید رنگ مورد علاقه خود را برای ایجاد گالری عکس منحصر به فرد خود را انتخاب کنید.

ویرایشگر قدرتمند عکس: بهینه سازی خودکار، برش آزاد، فیلترهای شیک، راه های تعدیل چندگانه، موزاییک مدرن و doodling، این ویژگی های قدرتمند ویرایش عکس می تواند تمام ویرایش عکس های شما را تا حد ممکن برطرف کند.

تنظیمات عالی عکس: دو روش تماشای متمایز و نمایش اسلاید سرد به عنوان محافظ صفحه نمایش شما، باید هنگامی که از گالری استفاده می کنید، به شما تعجب می کنم. و همچنین می توانید عکس های خود را تنظیم، تغییر نام، حرکت و کپی کنید و یا با دوستان خود از طریق روش های مختلف به اشتراک بگذارید.

گالری یک گالری عکس سریع، سبک، خصوصی و مدرن است که می تواند عکس ها و فیلم های شما را هوشمندانه مدیریت کند! امیدوارم بتوانید از برنامه HD Photo Gallery در مدیریت عکس ها و فیلم ها لذت ببرید! اگر هیچ مشکلی وجود نداشته باشد، برای بازخورد برای ما احساس راحتی کنید!


دیدگاه کاربران

برچسب ها : ,, ,